Електронний підпис: як і для чого

Інформаційний прогрес не стоїть на місці. Світ змінюється, з’являються нові технології без яких неможливий розвиток суспільства. Заради вдосконалення своїх умінь та навичок необхідно встигати черпати інформацію з усіх можливих джерел про сучасні девайси та нововведення, які б вплинули на покращення рівня знань. Особливо актуальний цей процес для студентів, які наразі стоять на шляху вибору своєї подальшої спеціальності.

Юриспруденція – це один з основних напрямків діяльності, розвиток якого залежить від сучасних інновацій у різних сферах життя, проте, перш за все, в інформаційній. Про одну з переваг впровадження IT-технологій у юридичну сферу поділилася з студентами факультету економіки і права Адвокат, керівник юридичної компанії «BLF Group», член Всеукраїнської громадської організації “Асоціація українських правників” Вангородська Ганна Ігорівна. Як спеціаліст в області інформаційного права, лектор розкрила тему, яка є новою не лише для студентів, але й для більшості українців – «Електронний підпис і його використання в роботі юриста». Що ж саме слухачі почерпнули з обраної ними теми?

Ганна Ігорівна надала детальну інформацію щодо процесу започаткування та подальшого удосконалення електронного підпису, розповіла про три види електронних підписів, переваги і недоліки кожного з них. Були наведені доступні та інформативні приклади, які обговорювалися ще певний період часу.

Особливо лекція запам’яталась тим, що для більшості студентів Ганна Вангородська стала прикладом для подальшого наслідування, перш за все, у сфері інформаційного права. Слухачі були неймовірно вдячні та з нетерпінням чекають на нові лекції, де з ними поділяться як особливостями IT-сфери у юриспруденції, так і особистим досвідом.

– «Дякуючи чудовому лектору Анні Ігорівні, яка чітко та доступно пояснила, що нове в законодавстви про електронний підпис, яке стало для нас тепер зрозумілим. Завдяки їй ми вияснили всі види електронних підписів та електронні печатки, їх значення у роботі сучасних юристів. Саме такі лекції є дуже важливими для майбутніх спеціалістів, які завжди повинні йти у ногу з часом»

Дар’я Місько

– «Неймовірно цікава та змістовна лекція, яка не лише пояснила досить багато тонкощів/особливостей ЕЦП, але й мотивувала на подальше вивчення цього питання»

Віта Васьківська