Тиждень права на факультеті економіки і права

В рамках проведення тижня права, 26 вересня 2018 р. на факультеті економіки і права, відбулася зустріч з представниками консалтингової агенції Kudoyar&Co.

Іван Кудояр та Євгеній Полунов ознайомили студентів-правників з особливостями роботи у сфері нерухомості, практиці оптимізації ризиків при купівлі нерухомого майна на первинному та вторинному  ринку, звернули увагу на актуальність спеціалізації з розслідування в сфері купівлі нерухомості з метою забезпечення максимального  рівня захисту інвестицій клієнта.

Професорсько-викладацький склад кафедри права та керівництво факультету економіки і права висловлюють вдячність Івану Кудояр та Євгенію Полунову за цікаву і надзвичайно корисну в практичній діяльності, інформацію.
Захід організувала доцент кафедри права Людмила Гаращенко.