Проект “Я маю право!”

Тиждень права на факультеті економіки і права

03 жовтня 2018 року, напередодні дня юриста, відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві та Київським національним лінгвістичним університетом.
У рамках заходу, столична юстиція презентувала студентам проект “Я маю право!”.
Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечила сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.
Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту “Я маю право!”, є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.
Професорсько-викладацький склад Кафедри права та керівництво універистету та факультету економіки і права висловлюють вдячність Головному територіальному управлінню юстиції у місті Києві за співпрацю.