Електронний підпис: як і для чого

Інформаційний прогрес не стоїть на місці. Світ змінюється, з’являються нові технології без яких неможливий розвиток суспільства. Заради вдосконалення своїх умінь та навичок необхідно встигати черпати інформацію з усіх можливих джерел про сучасні девайси та нововведення, які б вплинули на покращення рівня знань. Особливо актуальний цей процес для студентів, які наразі стоять на шляху вибору своєї подальшої спеціальності.

Юриспруденція – це один з основних напрямків діяльності, розвиток якого залежить від сучасних інновацій у різних сферах життя, проте, перш за все, в інформаційній. Про одну з переваг впровадження IT-технологій у юридичну сферу поділилася з студентами факультету економіки і права Адвокат, керівник юридичної компанії «BLF Group», член Всеукраїнської громадської організації “Асоціація українських правників” Вангородська Ганна Ігорівна. Як спеціаліст в області інформаційного права, лектор розкрила тему, яка є новою не лише для студентів, але й для більшості українців – «Електронний підпис і його використання в роботі юриста». Що ж саме слухачі почерпнули з обраної ними теми?

Ганна Ігорівна надала детальну інформацію щодо процесу започаткування та подальшого удосконалення електронного підпису, розповіла про три види електронних підписів, переваги і недоліки кожного з них. Були наведені доступні та інформативні приклади, які обговорювалися ще певний період часу.

Особливо лекція запам’яталась тим, що для більшості студентів Ганна Вангородська стала прикладом для подальшого наслідування, перш за все, у сфері інформаційного права. Слухачі були неймовірно вдячні та з нетерпінням чекають на нові лекції, де з ними поділяться як особливостями IT-сфери у юриспруденції, так і особистим досвідом.

 

– «Дякуючи чудовому лектору Анні Ігорівні, яка чітко та доступно пояснила, що нове в законодавстви про електронний підпис, яке стало для нас тепер зрозумілим. Завдяки їй ми вияснили всі види електронних підписів та електронні печатки, їх значення у роботі сучасних юристів. Саме такі лекції є дуже важливими для майбутніх спеціалістів, які завжди повинні йти у ногу з часом»

Дар’я Місько

– «Неймовірно цікава та змістовна лекція, яка не лише пояснила досить багато тонкощів/особливостей ЕЦП, але й мотивувала на подальше вивчення цього питання»

Віта Васьківська

 

– «Лекція була надзвичайно пізнавальною, до того ж, тема була такою, яка знадобиться нам у подальшому житті, оскільки розвиток інформаційних технологій кожного дня стрімко йде вгору, а ми, майбутні юристи, маємо бути обізнані у всіх нововведеннях. Особливо цікавим був лектор, який зміг донести всім актуальність та перспективність теми лекції своєю легкістю та простотою спілкування з аудиторією»

Марина Григорович

 

– «Интересная лекция. В ней мне понравилось то, что нас готовили к чему-то новому, с чем мы столкнемся в будущей профессии»

Артем Василенко

 

– «Було дуже пізнавально і, головне, актуально. Лектор змогла зацікавити цією темою, змусила задуматись над майбутніми перспективами у моїй професії та у подальшому розвитку комп’ютеризації та інформатизації правових відносин»

Олександр Кириленко

 

Над статтею працювала:

студентка 1 курсу

факультету економіки і права

Кравчук Наталія

viber image9

viber image (1)viber image6viber image5viber image4viber image3